Wiertła chirurgiczne

Ilość znalezionych towarów: 19

Wykonywanie stomatologicznych zabiegów chirurgicznych wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy i umiejętności, ale również właściwych narzędzi. Wśród nich na pewno znajdują się wiertła chirurgiczne znajdujące się na wyposażeniu każdego chirurga szczękowego. Wyróżniają się między innymi wyjątkową wytrzymałością i twardością pozwalającymi na wykonywanie skomplikowanych zabiegów. Od standardowych wierteł często różnią się kształtem – to najbardziej nietypowe ze wszystkich dostępnych wierteł. Występują w wielu rozmiarach i wariantach.

Wiertła chirurgiczne na prostnicę, turbinę, kątnicę

Chirurgia szczękowa wymaga wysokiej precyzji, dlatego dobór właściwych narzędzi podczas każdego zabiegu jest kluczowy. Z tego powodu wybór wierteł chirurgicznych jest tak szeroki. Warto wyposażyć gabinet w jak najwięcej elementów tego typu – wiertła chirurgiczne na prostnicę, turbinę i kątnicę. Dzięki temu podczas wykonywania zabiegu nic Cię nie zaskoczy, a jednocześnie będziesz mógł zapewnić sobie komfort pracy. Odpowiednie wiertła chirurgiczne to również zwiększony komfort pacjenta wynikający chociażby ze zmniejszonych wibracji czy skrócenia czasu trwania zabiegu.

Wiertła chirurgiczne są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, ponieważ wykorzystuje się je do pracy w kości. Najczęściej są to elementy z węglika spiekanego. Odpowiednie wykonanie końcówki zapewnia możliwość realizacji wybranej czynności z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

Najwyższej jakości wiertła chirurgiczne – sklep

Starannie zaprojektowane i wykonane wiertła chirurgiczne na turbinę, kątnicę oraz prostnicę pomogą Ci uzupełnić wyposażenie gabinetu i zaoferować pacjentom jeszcze wyższą jakość wykonywanych zabiegów. Pakowane są pojedynczo w sterylne opakowania, co ułatwia zachowanie niezbędnej higieny w najwyższym standardzie, pamiętaj również o odpowiednim zabezpieczeniu rąk, jak rękawice lateksowe. Sprzedawane najczęściej w zestawach po 5 sztuk. Proponujemy wyłącznie wyroby najlepszych producentów gwarantujące maksymalną wydajność i wytrzymałość. Zapewniają wysoki komfort pracy i szeroki zakres zastosowań. Wiertła chirurgiczne polecane są szczególnie do gabinetów o specjalizacji chirurgicznej, implantologicznej oraz traumatologicznej.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel