Kompomery stomatologiczne

Ilość znalezionych towarów: 1

Mali pacjenci to prawdziwe wyzwanie nawet dla doświadczonego dentysty. Sprawienie, aby wizyta w gabinecie stomatologicznym była dla dzieci przyjemnością, to prawdziwa sztuka. Pomóc w tym mogą kolorowe kompomery dentystyczne z brokatowymi drobinkami. To preparaty o szerokim zastosowaniu, które doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku zębów mlecznych, jak i stałych. Wyróżniają się tym, że mają właściwości takie jak glasjonomery i materiały złożone. Dzięki temu dobrze się je poleruje, są twarde i wytrzymałe, a po uzupełnieniu zęba wyglądają bardzo estetycznie.

Kolorowe kompomery – stworzone z myślą o najmłodszych

Jeśli jest taka możliwość, należy zachęcać dorosłych do leczenia próchnicy już u najmłodszych dzieci, a także przekonywać maluchy do dbania o swoje uzębienie. W uatrakcyjnieniu wizyt u dentysty mogą pomóc kolorowe kompomery dentystyczne. Materiał jest dostępny w siedmiu, błyszczących barwach, bardzo atrakcyjnych dla małych pacjentów. W ten sposób można łatwo nawiązać z dziećmi więź, wzbudzić ich zaufanie i przełamać strach przed zabiegiem. Za pomocą tego preparatu można wypełnić zęby mlecznej każdej kategorii, dlatego jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów do zabiegów u dzieci. Kompomery stomatologiczne dostępne są także w białym kolorze. Mogą być z powodzeniem stosowane u dorosłych do odbudowy zmineralizowanej tkanki zębów klasy V i III.

Kompomery dentystyczne dostępne w naszej ofercie

Sprzedajemy wysokiej jakości, światłoutwardzalne kompomery, które stopniowo uwalniają fluor. Zaleca się stosować je przy wysokim ryzyku wystąpienia próchnicy lub pojawienia się próchnicy wtórnej na zębach mlecznych i w okolicy szyjek zębów. Materiał wspiera ochronę zębów dzięki, czemu pomaga zahamować powstawanie próchnicy. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o uzębienie swoich najmłodszych pacjentów, to warto mieć go w swoim gabinecie. Produkt ten oraz akcesoria do wypełnień z pewnością ułatwią Ci pracę!

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel