O nas

Firma rozpoczęła działalność w marcu 1991 roku jako nieduże przedsiębiorstwo o charakterze lokalnym. Dzisiaj MARKU DENTAL sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku stomatologicznego w Polsce. Główna siedziba firmy mieści się w Częstochowie, przy ul. Loretańskiej 31. Firma posiada również grupę przedstawicieli handlowych w całym kraju. MARKU DENTAL jest firmą rodzinną w 100% z kapitałem polskim.

Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe zaopatrzenie stomatologiczne. Oferta firmy jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Oferujemy najwyższej jakości materiały, narzędzia i sprzęt dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych.

KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE - to nasza dewiza.

Dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę handlową i staramy się podnosić poziom naszych usług, żeby jak najlepiej służyć pomocą w Waszej codziennej trosce o uśmiech Waszych pacjentów.

Współpracujemy bezpośrednio ze światowymi liderami branży stomatologicznej: 3M ESPE,GC,IVOCLAR-VIVADENT,KERR,VOCO, SEPTODONT,ECOLAB, MEISINGER oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znanych producentów stomatologicznych.

MARKU DENTAL jest wyłącznym dystrybutorem:

· preparatów dezynfekcyjnych marki Oroclean firmy OCC Switzerland,

· materiałów stomatologicznych francuskiej firmy ITENA,

· laserów stomatologicznych Er:YAG LiteTouch izraelskiej firmy Light Instruments,

· laserów diodowych Primo włoskiej firmy Medency

· systemów implantologicznych francuskiej firmy ETK,

· lamp polimeryzacyjnych FlashMax, oraz urządzenia FotoSan firmy CMS Dental,

· narzędzi obrotowych MEDIN 

· rękawic diagnostycznych i maseczek chirurgicznych firmy Cranberry,

· unitów stomatologicznych firmy ANLE,

· jednorazowych produktów dla implantologii francuskiej firmy Hygitech,

· systemu unikalnych licówek kompozytowych ProVeneer izraelskiej firmy Silmet,

· kątnic turbinowych kanadyjskiej firmy Beyes,

· mas alginatowych holenderskiej firmy  Cavex,

Jako hurtownia farmaceutyczna oferujemy szeroki asortyment leków i znieczuleń stosowanych w stomatologii.

Jesteśmy również dystrybutorem wielu innych, znanych firm działających na rynku stomatologicznym.  takich jak: BIEN-AIR, CHEMA, DENTSPLY, DETAX, DMG, EKOM, EMS, HERAEUS, MOLTENI, NSK, POLDENT, PENTRON, SDI, ULTRADENT, VDW, W&H, ZHERMACK i wiele innych. MARKU DENTAL posiada własny dział serwisu, zapewniając doradztwo przy wyborze sprzętu oraz fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na oferowany przez naszą firmę sprzęt i urządzenia. Prowadzimy również aktywną działalność w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji naukowo - szkoleniowych dla lekarzy stomatologów.   Wieloletnie doświadczenie, fachowa i profesjonalna obsługa, szeroki asortyment towarów, atrakcyjne ceny, natychmiastowa realizacja zamówień - to nasze atuty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

pixelpixelpixel