Materiały glassionomerowe do mieszania ręcznego

Ilość znalezionych towarów: 21

Wszechstronne glasjonomery to produkty bardzo szeroko wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych. Mogą być stosowane na wiele sposobów, dlatego poszczególne produkty różnią się właściwościami. Materiały glassionomerowe do mieszania ręcznego trzeba samodzielnie przygotować przed aplikacją – tym różnią się od podobnych produktów w kapsułkach. Pozwala to na zastosowanie dokładnie takiej ilości produktu, jaka jest potrzebna – bez jego marnowania. Tego typu materiały są ponadto tańsze.

Materiały glasjonomerowe do mieszania ręcznego – właściwości i rodzaje

Materiały glasjonomerowe do mieszania ręcznego mogą być stosowane w bardzo wielu sytuacjach. O ich konkretnym przeznaczeniu decydują właściwości. Świetnie nadają się zarówno do mocowania protez (przede wszystkim mostów czy koron), jak i do uszczelniania bruzd i szczelin międzyguzkowych. Ponadto doskonale spisują się w roli wypełnień ubytków próchniczych. Jedną z ich ważniejszych cech wyróżniających jest wydzielanie fluoru, dlatego pomagają również zapobiec tej chorobie. Służą też do zabezpieczania miazgi zębowej. Niezależnie od tego, jak planujesz wykorzystać materiały glassionomerowe do mieszania ręcznego, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie produkty. To wyłącznie nowoczesne preparaty, które wyróżniają się nie tylko odpowiednimi właściwościami użytkowymi, ale również wygodą zastosowania. Dzięki udoskonalonym formułom ich mieszanie jest bardzo łatwe, podobnie jak bezbłędna aplikacja. Znajdziesz tu materiały o bardzo dobrej trwałości, naturalnym wyglądzie i zróżnicowanym składzie, dlatego bez trudu dobierzesz je zgodnie z własnymi preferencjami oraz oczekiwaniami i potrzebami pacjentów.

Wysokiej jakości materiały glassionomerowe do mieszania ręcznego

Materiały glasjonomerowe do mieszania ręcznego powinny się znaleźć w każdym nowoczesnym gabinecie. Niezależnie od potrzeb, znajdziesz tu właściwe produkty. Proponujemy materiały stosujące zróżnicowane składniki i pochodzące od rozmaitych producentów, jednak wszystkie wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem stosowania. Kupując u nas, możesz zawsze liczyć również na przystępne ceny i szeroki wybór kolorów produktów do wykonywania wypełnień. Znajdziesz tu także inne zaopatrzenie stomatologiczne - wszystkie produkty najlepszych marek.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixel