Płyny i środki do dezynfekcji rąk

Ilość znalezionych towarów: 9

Różnego rodzaju środki dezynfekcji rąk to towar cieszący się popytem. Ich celem jest niszczenie drobnoustrojów - bakterii i wirusów - z powierzchni dłoni. Środki do odkażania rąk mają działanie antybakteryjne, grzybobójcze i wirusobójcze. W naszej hurtowni prezentujemy profesjonalne i skuteczne środki, które pomogą zachować nieskazitelną czystość i sterylność w gabinetach, a także zadbają o higienę osób, które je odwiedzają!

Jakie preparaty do odkażania rąk wybrać?

Sklep E-Marku oferuje preparaty do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu w odpowiednim stężeniu, który rozprawi się z drobnoustrojami. W ofercie znajdziesz środki do odkażania rąk o różnej konsystencji - zarówno płyny, kremy, jak i preparaty do mycia rąk. Co więcej, oferowane produkty są testowane dermatologicznie, a czynniki hamujące rozwój bakterii zawarte w środkach do odkażania rąk nie powodują podrażnień ani uczucia wysuszenia. Przy wyborze preparatów warto zwracać uwagę na ich skład, co w dużej mierze jest w stanie powiedzieć nam o skuteczności działania danego środka.

Profesjonalne środki do dezynfekcji rąk dostępne w ofercie

Z myślą o gabinetach stomatologicznych i lekarskich oraz różnego rodzaju punktach usługowych oferujemy płyny do odkażania rąk profesjonalnych marek, które na co dzień zajmują się produkcją środków dezynfekujących. Dostępne w ofercie preparaty oprócz swoich właściwości odkażających, zostały wzbogacone o naturalne ekstrakty z rumianku, emolienty i substancje ochronne, których zadaniem jest nawilżenie skóry i zadbanie o jej dobrą kondycję. Oferujemy również rękawice lateksowe i nitrylowe, które zapewnią bezpieczeństwo w gabinecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel