Kompozyty chemoutwardzalne

Ilość znalezionych towarów: 1

Możliwość leczenia zębów i odtworzenie ich struktury to duże osiągnięcie ludzkości. Wraz z biegiem lat produkty do wypełnień bardzo się zmieniały, co bezpośrednio wpływało na wygląd i zdrowie zębów. Obecnie w leczeniu uzębienia stosowane są nowoczesne materiały chemoutwardzalne do wypełnień, które pomagają niewidocznie uzupełnić ubytki w uzębieniu i w funkcjonalny oraz estetyczny sposób odbudować zęby. Dzięki nim powrót śnieżnobiałego, a przede wszystkim zdrowego uśmiechu stał się możliwy, dlatego nie może ich zabraknąć w żadnym gabinecie.

Wypełnienia chemoutwardzalne – skuteczne uzupełnienie ubytków

W leczeniu zębów niezwykle istotne jest nie tylko usunięcie źródła problemu, np. próchnicy, ale także zabezpieczenie struktur zęba przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych oraz zapobieganie rozwojowi chorób. W tym celu stosuje się materiały chemoutwardzalne do wypełnień, które wyróżniają się:

- twardością i elastycznością,
- objętościowo małym skurczem polimeryzacyjnym,
- zgodnością z pozostałymi materiałami kompozytowymi.

W naszej ofercie dostępne są kompozyty chemoutwardzalne o różnych wariantach kolorystycznych oraz wysokiej jakości akcesoria do wypełnień. Dzięki nim można z łatwością dopasować barwę plomby do koloru uzębienia. Pozwala to na uzyskanie jednolitej struktury i doskonałe ukrycie ubytku.

Kompozyty chemoutwardzalne w naszej ofercie

Materiały do wypełnień, które są dostępne w naszym sklepie, cechują się właściwościami podobnymi do tych, które wyróżniają amalgamaty, przez co są polecane do stosowania w stomatologii zachowawczej. Zaleca się używać je do uzupełniania III i V klasy ubytków poddziąsłowych i na powierzchni zębów siecznych, odtwarzania uszkodzeń IV klasy i szynowania. Mogą być również stosowane do wypełnień I klasy zębów przedtrzonowych. Szerokie zastosowanie wyróżniające kompozyty stomatologiczne chemoutwardzalne sprawia, że preparaty te są chętnie wybierane przez naszych klientów do ich gabinetów dentystycznych. To produkt dla gabinetów, które chcą używać w swojej pracy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą, która ułatwi codzienną pracę.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel