Maseczki ochronne

Ilość znalezionych towarów: 5

Maseczki ochronne to indywidualne środki ochrony osobistej, obecnie niezbędne w sklepie, pracy i na ulicy. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swoje i osób w Twoim najbliższym otoczeniu, to ten produkt jest dla Ciebie. Nie tylko zwiększa ochronę przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową, ale także przed zanieczyszczeniami, smogiem, kurzem i pyłem. Maseczki ochronne, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały przygotowane z myślą o osobach, które potrzebują wysokiej jakości produktów do zabezpieczenia układu oddechowego.

Maseczki ochronne najwyższej jakości

Szukasz indywidualnych środków ochrony osobistej na jesień i zimę? Sięgnij po Marku Dental maseczki. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz:

- jednorazowe trzywarstwowe maseczki dla stomatologów, lekarzy, pracowników ochrony zdrowia, a także dla indywidualnych klientów,

- półmaski filtrujące KN95 / FFP2 i FFP3 dla ochrony przed pyłami i aerozolami cząstek stałych, na bazie wody i z ciekłą fazą rozproszoną.

Wszystkie produkty, które są dostępne w Marku Dental, spełniają normy europejskie i uzyskały certyfikaty CE. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy klient miał dostęp do najwyższej klasy środków ochrony osobistej.

Maseczki stomatologiczne – kompleksowa ochrona dentystów i lekarzy

Ochrona przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową jest bardzo ważna w pracy lekarza-dentysty. Ze względu na to, że pacjent nie może zasłonić swoich ust, to Ty musisz zadbać o najlepsze środki ochrony osobistej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym sklepie znajdziesz maseczki dla dentystów, które mają wysoką zdolność filtracji, są hypoalergiczne i mają klips, który umożliwia jak najlepsze dopasowanie produktu do twarzy. Elastyczne gumki nie ranią uszu i nie uwierają nawet po kilku godzinach pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu - sprawdź np. przyłbice ochronne lub rękawice nitrylowe. Zadbaj o siebie już dziś!

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel