Wiertła stomatologiczne

Ilość znalezionych towarów: 141

 

Wynalezienie wierteł stomatologicznych, które miało miejsce jeszcze w XIX wieku, znacząco ułatwiło pracę stomatologów. Początkowo były to nie do końca precyzyjne i mało trwałe instrumenty, ale dziś dzięki nowoczesnym technologiom idealnie wspierają realizację rozmaitych zabiegów. Ich produkcja nadzorowana jest przez zaawansowane maszyny i programy komputerowe. Dzięki temu wiertła stomatologiczne są wykonane z niespotykaną wcześniej dokładnością, co znacząco przekłada się na jakość przeprowadzanych zabiegów. Cecha ta pomaga zwiększać komfort pacjenta podczas opracowywania zęba, a także znacząco ułatwia pracę dentysty. Nowoczesne stomatologiczne wiertła to bowiem szybciej i bezpieczniej wykonywane zabiegi.

 

 

Wiertła marki MEISINGER - kliknij tutaj

 

Wiertła marki MEDIN - kliknij tutaj

Różnorodne wiertła stomatologiczne

Dzięki temu, że wiertła dentystyczne są tak zróżnicowane pod względem rozmiaru, kształtu oraz wykonania, możliwy jest dobór idealnego narzędzia do każdego precyzyjnego zadania. Współcześnie najczęściej stosuje się wiertła diamentowe o niezwykle twardej powierzchni i dużej wytrzymałości lub bardzo solidne wiertła z węglików spiekanych. Dostępne są jednak również modele stalowe. Końcówki o kształcie kulkowym, szczelinowym czy stożkowym umożliwiają realizację różnorodnych zabiegów. Ponadto osobną kategorię stanowią specjalne wiertła stomatologiczne chirurgiczne przeznaczone do pracy w kości. Wyróżnia je specyficzna budowa oraz wyjątkowa wytrzymałość.

Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o wiertła stomatologiczne, cena najczęściej odpowiada jakości wykonania oraz materiałów użytych do produkcji. Znaczenie ma też renoma producenta.

Wiertła stomatologiczne – sklep internetowy

Wiertła dentystyczne dostępne są pojedynczo oraz w zestawach. Każdy element jest sterylnie zapakowany, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Każdy jest również starannie opisany, co ułatwia sięgnięcie o produkt o pożądanych parametrach. Jeśli chodzi o wiertła stomatologiczne, sklep Marku Dental proponuje bardzo szeroką gamę wariantów przeznaczonych do turbin, kątnic i specjalistycznych zastosowań. Proponujemy wyłącznie elementy najwyższej jakości, pozwalające na długą i bezproblemową eksploatację.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixel