Formówki, kształtki, paski

Ilość znalezionych towarów: 42

Oferujemy duży wybór narzędzi i akcesoriów do opracowania i polerowania wypełnień. Proponowane przez nas formówki, kształtki, paski dostępne są w szerokiej gamie modeli. Stosowane do profesjonalnej rekonstrukcji punktów stycznych i odbudowy zębów, są to wysokiej jakości wyroby od takich producentów, jak Polydentia, LOSER & CO, GC oraz KerrHawe.

W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju formówki do zakładania pasków oraz paski wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów oraz wyprofilowane zgodnie z kształtem anatomicznym zębów, które umożliwiają idealną odbudowę punktu stycznego. Proponujemy również różnego rodzaju profilowane kształtki do wypełniania ubytków przydziąsłowych.

Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się m.in. matryce proste i sekcyjne, pierścienie sekcyjne oraz systemy pierścieni sekcyjnych, końcówki kompatybilne z systemami myQuickmat Forte oraz myClip 2.0, taśmy z włókna szklanego i poliestru, a także inne narzędzia i akcesoria do opracowania i polerowania wypełnień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixel