Dezynfekcja i sterylizacja w gabinecie stomatologicznym

Ilość znalezionych towarów: 28

Dezynfekcja i sterylizacja w gabinecie dentystycznym mają kluczowe znaczenie dla zapobiegania rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, które są groźne dla zdrowia i życia ludzi, nie tylko w trudnej sytuacji epidemiologicznej, ale także na co dzień. Zachowanie wszelkich zasad higieny chroni przed zakażeniem wirusami, bakteriami, grzybami i innymi patogenami, z którymi dentyści mają styczność w swojej pracy. Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie, postaw na sprawdzone środki do dezynfekcji od Marku Dental.

Dezynfekcja w gabinecie stomatologicznym – niezbędne akcesoria i środki

W Marku Dental znajdziesz środki dezynfekcyjne, które pomogą zachować czystość w Twoim miejscu pracy. Potrzebujesz sprawdzonych preparatów do sterylizacji narzędzi chirurgicznych i do dezynfekcji gabinetu? Sięgnij po:

- płynne koncentraty,
- płyny do dezynfekcji rąk,
- rękawy foliowo-papierowe,
- funkcjonalne dozowniki,
- chusteczki dezynfekujące,
- szybki spray do czyszczenia.
Preparaty mają odpowiednio skomponowany skład oparty na związkach powierzchniowo-czynnych i składnikach aktywnych, które pomagają skutecznie oczyszczać i dezynfekować zarówno narzędzia, jak i sprzęt medyczny, pulpit, fotel, klamki czy podłogę. Warto zaopatrzyć się również w jednorazowe rękawiczki ochronne.

Sterylizacja w gabinecie stomatologicznym – jak powinna wyglądać?

Sterylizacja narzędzi jest bardzo ważna. Jednak zanim akcesoria stomatologiczne trafią do autoklawu, należy umyć je w odpowiednich środkach dezynfekcyjnych. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie. Preparaty dostępne są w jednolitrowych i dwulitrowych butelkach oraz pięciolitrowych kanistrach. Dzięki temu z pewnością wystarczą Ci na bardzo długo. To bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Aby sterylizacja narzędzi dentystycznych była skuteczna, przed jej wykonaniem należy rozkręcić wszystkie elementy i zapakować je w odpowiednie pakiety. Dedykowane torebki foliowo-papierowe także są u nas dostępne. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz osób wokół siebie i postaw na sprawdzone środki do dezynfekcji. Ochrona gabinetu stomatologicznego to niezmiernie ważne zadanie. Zapoznaj się z pozostałym asortymentem i wybierz to, czego potrzebujesz w codziennej pracy w gabinecie.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixel