Odzież ochronna dla dentystów - fartuchy, kombinezony i inne

Ilość znalezionych towarów: 11

W dobie zagrożenia epidemiologicznego odzież ochronna jest bardzo ważna. Jej odpowiednie parametry mogą znacząco zniwelować ryzyko zakażenia, nawet podczas kontaktu z osobą chorą. Jest to szczególnie ważne dla stomatologów, którzy nawet w trudnych czasach nie mogą pozostawić swoich pacjentów samym sobie. A w sytuacjach, w których nie można zachować odpowiedniego odstępu od innych ludzi, potrzebne są specjalne środki ostrożności – wzmożona higiena, częsta dezynfekcja i medyczna odzież ochronna.

Odzież ochronna – koronawirus i inne drobnoustroje

W obecnych, niepewnych czasach wszystkie gabinety lekarskie i stomatologiczne muszą zachowywać najwyższe standardy higieny. Powodem jest oczywiście koronawirus. Odzież ochronna typu medycznego jest jednak stosowana od lat w celu zabezpieczenia przed różnymi drobnoustrojami. To grupa produktów obejmująca różne metody zabezpieczenia – m.in. maseczki ochronne, przyłbice i okulary czy rękawice. Bardzo przydatne okazują się również kombinezony ochronne, które osłaniają odzież, stanowiąc dodatkową barierę między innymi dla wirusów. Podobne funkcje pełnią nieco wygodniejsze w użytku fartuchy chirurgiczne, stosowane dziś nie tylko na salach operacyjnych, ale również podczas codziennego kontaktu z pacjentem.

Odzież ochronna dla dentystów – co proponujemy?

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalna odzież ochronna chirurgiczna i ogólnomedyczna. Przeznaczenie do profesjonalnego wykorzystania w placówkach ochrony zdrowia stanowi gwarancję odpowiedniego wykonania i jakości produktów. Proponujemy m.in. fartuchy i kombinezony, ale także czepki czy ochraniacze na buty. To jednorazowa odzież ochronna, która pomoże zachować najwyższy standard higieny wszędzie tam, gdzie to konieczne. Wyróżnia ją przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania – po zużyciu wystarczy ją zutylizować. Wszelka niezbędna odzież ochronna dla dentystów w jednym miejscu? Znajdziesz ją w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel