Pozycjonery stomatologiczne RTG i RVG

Ilość znalezionych towarów: 17

Wyraźne zdjęcie rentgenowskie lub radiowizjograficzne często stanowi podstawę do ustalenia planu i metod leczenia. Pozwala dokładnie określić, w którym miejscu zlokalizowany jest problem. Pomaga w rozpoznawaniu rozmaitych ukrytych lub słabo widocznych gołym okiem nieprawidłowości oraz w ocenie stanu zębów. W uzyskaniu precyzyjnego obrazu pomagają pozycjonery stomatologiczne oraz pozostały sprzęt stomatologiczny RTG i RVG.

Pozycjonery RVG i RTG – precyzyjna diagnostyka

Pozycjonery RTG i RVG to akcesoria ułatwiające uzyskanie powtarzalnych rezultatów w zakresie badań radiowizjograficznych i rentgenowskich. Pozwalają na precyzyjne umocowanie klisz (pozycjonery stomatologiczne RTG) lub czujników (pozycjonery RVG), dzięki czemu powstające obrazy są wyraźne i szczegółowe. Dostępne są zestawy przeznaczone do wykonywania zdjęć różnego typu w każdym obszarze jamy ustnej. Ich precyzyjne dopasowanie do konkretnego zastosowania pozwala zapewnić maksymalną skuteczność. Pozycjonery do zdjęć zębowych to podstawowy sprzęt stomatologiczny RVG i RTG, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie. Wygodne w użytkowaniu i przystosowane do sterylizacji w autoklawie usprawnią pracę i pomogą zapewnić pacjentom wyższy poziom opieki.

Wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny RTG i RVG – nasza oferta

Efektywne obrazowanie wymaga również zastosowania innych akcesoriów. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wszelki potrzebny sprzęt stomatologiczny RTG i RVG. Oferta obejmuje m.in. klisze pozwalające na szybkie uzyskanie gotowych zdjęć oraz środki chemiczne niezbędne do wywoływania i utrwalania obrazu na kliszach. Dysponujemy produktami do wywoływarek ręcznych, półautomatycznych i automatycznych.

Zarówno pozycjonery RVG i RTG, jak i pozostałe akcesoria dostępne w naszej ofercie to wyroby sprawdzonych producentów, które usprawnią pracę każdego gabinetu. Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy Ci na niezawodności, jakości oraz dostępności wszystkich dostępnych materiałów w jednym miejscu. Zaspokoimy każdą potrzebę w zakresie wyposażenia stomatologicznego, nawet takie jak diamentowe wiertła dentystyczne!

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel