Polietery stomatologiczne

Ilość znalezionych towarów: 7

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest precyzja wykonania wycisku stomatologicznego. To niezwykle ważna procedura umożliwiająca przygotowanie idealnie dopasowanych wypełnień protetycznych różnego typu. Do jej przeprowadzania służą polietery stomatologiczne, czyli masy wyciskowe.

Polietery dentystyczne – szybka i wygodna praca

Z punktu widzenia dentysty istotna jest przede wszystkim ich zdolność do możliwie dokładnego odwzorowania kształtów. Bardzo ważna jest też wygoda pracy z materiałem. Dlatego współczesne polietery zazwyczaj są przeznaczone do automatycznego mieszania i stosowania techniki jednowarstwowej. Dzięki nim proces pozyskiwania wycisków jest znacznie szybszy i łatwiejszy. Polietery stomatologiczne można nakładać z dużą precyzją. Dzięki czemu możliwe jest wykonywanie nie tylko pełnych wycisków, ale również takich wykonywanych na potrzeby pojedynczych koron, implantów, wkładów lub nakładów oraz mostów. Odpowiednia konsystencja sprawia, że materiał dostaje się w każdą szczelinę i idealnie odwzorowuje kształt zębów oraz przylegających do nich tkanek.

Nowoczesne polietery – zadbaj o komfort pacjenta

Nowoczesna stomatologia pozwala również w maksymalnym stopniu dbać o komfort pacjenta. Dlatego polietery dentystyczne wiążą niemal natychmiastowo, poważnie skracając czas pobrania wycisku (nawet do zaledwie 2 minut!). Możliwość precyzyjnego nakładania sprawia, że częściowe wyciski mogą być wykonywane jeszcze sprawniej i mniej inwazyjnie. Polieterom nadaje się też delikatny miętowy smak, by zabieg był jak najmniej dokuczliwy.

Jeśli zależy Ci na świadczeniu usług medycznych na najwyższym poziomie, postaw na polietery, które znajdziesz w naszej ofercie. To produkty najnowszej generacji, które sprawdzą się w każdym gabinecie. Szczególnie polecane specjalistom z zakresu protetyki pomogą w szybszym i łatwiejszym wykonywaniu wielu czynności podczas leczenia. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Sprawdź koniecznie również pozostały sprzęt protetyczny, taki jak pozycjonery RVG.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel