Przyłbice/Okulary

Ilość znalezionych towarów: 12

Przyłbice ochronne to produkt, który może być dodatkowym lub alternatywnym indywidualnym środkiem ochrony osobistej. Jeśli masz problem z oddychaniem w maseczce, parują Ci okulary lub po prostu chcesz lepiej zabezpieczyć się przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową, to wybierz przyłbice ochronne stomatologiczne. W ten sposób ochronisz nie tylko siebie, ale także osoby, które przebywają z Tobą w tym samym pomieszczeniu.

Przyłbica stomatologiczna – lekka i wygodna ochrona

Doskonale wiemy, jak ważne jest stosowanie indywidualnych środków ochrony osobistej, dlatego w Marku Dental nie mogło zabraknąć profesjonalnych przyłbic ochronnych. Oprócz tych osłon znajdziesz także:
- przyłbice z okularami,
- okulary stomatologiczne, transparentne UV 100%,
- gogle ochronne.
Wszystkie akcesoria zostały przygotowane zgodnie z wymogami i mają odpowiednie certyfikaty. Osoby, które noszą okulary, nie muszą rezygnować z dodatkowej ochrony. Przyłbica stomatologiczna na okulary ma odpowiedni kształt, który zapewnia szerokie pole widzenia i nie zahacza o szkła korekcyjne.

Przyłbice na okulary i inne środki ochrony osobistej w gabinecie stomatologicznym

Najważniejszą funkcją osłon jest ochrona oczu przed i dróg oddechowych przed wirusami i bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową. Przyłbice i okulary ochronne zabezpieczają Cię także przed różnymi opiłkami z materiałów. Akcesoria bywają stosowane zamiast maseczek, niemniej najlepiej jest stosować oba środki naraz – dla kompleksowej ochrony zdrowia swojego i pacjentów. Środki ochrony osobistej, które znajdziesz w naszym sklepie, są lekkie i wykonane z cienkiego, ale trwałego materiału. Wszystkie produkty zakładane na głowę mają możliwość regulacji obwodu dla lepszego dopasowania i komfortu użytkowania. Przyłbice stomatologiczne można łatwo i szybko zdezynfekować – wystarczy użyć powszechnie dostępnych środków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą i wybrania produktów, które zapewnią kompleksową ochronę przed zakażeniem podczas pracy w gabinecie - m.in. maseczki ochronnerękawice nitrylowe.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel