Gumki stomatologiczne do polerowania wypełnień

Ilość znalezionych towarów: 9

W ofercie sklepu stomatologicznego Marku DENTAL znajduje się duży wybór produktów, a wśród nich m.in. różnego rodzaju gumki stomatologiczne. Proponujemy produkty takich producentów, jak:

 • Itena
 • Ivoclar
 • Kenda
 • KerriHawe
 • Meisinger


Wysokiej jakości akcesoria dostępne są w szerokiej gamie modeli, w różnych kształtach, rozmiarach oraz wykonanych z zróżnicowanych materiałów.

E-marku - gumki stomatologiczne do polerowania wypełnień

W naszym asortymencie znajdują się m.in. wyroby jednoetapowe, które nie wymagają stosowania pasty. Oferujemy także warianty silikonowe, które wzbogacone zostały proszkiem diamentowym i wykazują wysoką skuteczność oraz zapewniają doskonały efekt estetyczny. Dostępne kształty to cup, brush, frame, disc. Mogą być one sterylizowane w autoklawie oraz poddawane każdej metodzie dezynfekcji. W porównaniu z klasyczną metodą, gwarantują dużą oszczędność czasu. Proponujemy również wyroby silikonowo-kauczukowe, dwustopniowe - przeznaczone do zastosowań międzyzębowych i zgryzowych. Ponadto, oferujemy akcesoria wolne od lateksu, zapewniające ekonomiczną aplikację past profilaktycznych bez rozpryskiwania, które dostępne są w dwóch twardościach. Co więcej, w naszym asortymencie znajduje się m.in. OptraGloss – uniwersalny system do polerowania uzupełnień wewnątrzustnie oraz poza jamą ustną.

Szybkie zamawianie
Widok
  Szybkie zamawianie
  Widok
   pixelpixelpixel