Kompozyty światłoutwardzalne Flow

Ilość znalezionych towarów: 41

Realizowanie nawet skomplikowanych zadań w gabinecie stomatologicznym może być znacznie łatwiejsze, jeśli tylko masz dostęp do odpowiednich materiałów. Kompozyty światłoutwardzalne Flow z pewnością należą do grupy produktów ułatwiających pracę dentysty. To nowoczesne materiały służące do wykonywania wypełnień. Charakteryzuje je płynna konsystencja, która ułatwia m.in. dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Kompozyty Flow mają właściwości, które sprawiają, że praca z nimi jest bardzo wygodna. Pacjentowi zapewniają zaś trwałe i estetyczne, gdyż w zasadzie niewidoczne, wypełnienie ubytku.

Do czego służą kompozyty światłoutwardzalne typu flow?

Kompozyty typu Flow mogą służyć do realizacji różnych zadań w gabinecie stomatologicznym. Nadają się m.in. do szybkiego wypełniania ubytku przed końcowym wymodelowaniem powierzchni żujących kompozytami stałymi. Mogą również służyć do wykonania pierwszej warstwy wypełnienia, jeśli dostęp do ubytku jest trudny, tymczasowego szynowania zębów, a także uzupełniania niewielkich braków zarówno w naturalnym uzębieniu, jak i w mostach czy koronach kompozytowych. Sprawdzają się ponadto pomocniczo przy bezpośrednim wykonywaniu prac typu onlay lub inlay. Dzięki swojej konsystencji wypełnienia Flow zdają egzamin wszędzie tam, gdzie wykorzystanie kompozytu stałego jest niemożliwe lub niewygodne. Po krótkim naświetleniu uzyskują zaś odpowiednią twardość i trwałość. To dlatego kompozyty światłoutwardzalne typu Flow uznaje się za niezbędne wyposażenie gabinetu stomatologicznego.

Wypełnienia Flow dostępne w naszej ofercie

Jeśli szukasz wysokiej jakości kompozytów typu Flow, jesteś we właściwym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz starannie opracowane materiały od najlepszych producentów w szerokim wyborze kolorów. Proponujemy światłoutwardzalne kompozyty typu flow, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania – łatwe i wygodne w wykorzystaniu, trwałe i bezpieczne. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu i właściwościach. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixel