Lakiery uszczelniające

Ilość znalezionych towarów: 5

Uszczelnienie powierzchni jest czynnością, którą przeprowadza się przede wszystkim przy wykonywaniu wypełnień. Należy wówczas zastosować preparat o odpowiednich właściwościach. Lakiery ochronne uszczelniające pełnią kilka funkcji – m.in. zapewniają estetyczne, gładkie i lśniące wykończenie i ochronę przed przebarwieniami zębów. Zwiększają również odporność na ścieranie. Są przezroczyste, a więc uniwersalne. Środki do uszczelniania mają płynną konsystencję i właściwości, dzięki którym idealnie wypełniają każdą szczelinę i zagłębienie. To dlatego tak dobrze spełniają swoje funkcje, zapewniając jednocześnie wygodę wykorzystania. Przydają się podczas każdego dnia pracy w gabinecie stomatologicznym. Bardzo dobrze współpracują również z innymi nowoczesnymi materiałami, np. kompozytami światłoutwardzalnymi.

Lakiery ochronne do uszczelnień – jak ich używać?

Lakiery ochronne do uszczelnień stosuje się zwykle w połączeniu z cementami szkło-jonomerowymi, koronami i postami prowizorycznymi oraz wypełnieniami kompozytowymi. Służą do ochrony połączeń pomiędzy wypełnieniem a tkankami zęba – uszczelniając je, pomagają w przedłużeniu trwałości uzupełnienia. Ponadto uszczelniają całą powierzchnię wypełnienia, nadając jej jednocześnie równą, estetyczną powierzchnię i połysk. Ponadto lakiery ochronne uszczelniające wykorzystuje się do ochrony powierzchni cementów szkło-jonomerowych przed negatywnym wpływem wilgoci lub przesuszeniem bezpośrednio po nałożeniu. Działają jako naturalna bariera przed czynnikami zewnętrznymi wewnątrz jamy ustnej pacjenta. Co ważne, są bardzo wytrzymałe i zapewniają długotrwały efekt. Łatwo się z nimi pracuje – precyzyjne nałożenie trwa zaledwie kilka chwil.

Środki do uszczelniania i zabezpieczania w naszej ofercie

Wysokiej jakości lakiery uszczelniające są odporne na ścieranie i zapewniają długotrwałą ochronę dla powierzchni, na które były naniesione. Ich trwałość może sięgać nawet kilku lat. Jeśli zależy, Ci , by środki do uszczelniania stosowane w Twoim gabinecie odznaczały się najwyższą jakością, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Proponujemy lakiery uszczelniające od renomowanych producentów (np. Arkona czy 3M ESPE) dostępne w różnych wariantach – dzięki temu możesz wybrać taki, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel