Ochrona gabinetu stomatologicznego

Ilość znalezionych towarów: 10

Ze względu na specyfikę pracy, procedury sanitarne w gabinecie stomatologicznym muszą być surowo przestrzegane. Tylko w taki sposób można ochronić siebie, współpracowników i klientów przed zakażeniem wirusami, bakteriami czy grzybami. W trudnym okresie epidemiologicznym jest to szczególnie ważne. Dlatego w naszym sklepie dostępne są sprzęty ochronne do gabinetu, które pomogą w zachowaniu wdrożonych procedur.

Ochrona gabinetu dentystycznego z Marku Dental

Ochrona gabinetu stomatologicznego polega na usuwaniu wszelkich patogenów, które mogą znajdować się na sprzęcie, narzędziach czy w trudno dostępnych miejscach. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz funkcjonalne sprzęty do ochrony gabinetu, w tym również różnorodne lampy bakteriobójcze na statywie oraz ścienne. Dostosowaliśmy asortyment do potrzeb wymagających Klientów po to, aby zapewnić bezpieczne warunki do pracy.

Produkty, które są dostępne w Marku Dental, to:

- pokrowce na unity,

- folie adhezyjne,

- osłony na przewody,

- końcówki do ustnika,

- bezdotykowe termometry,

- covery na X-Ray.

Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł zapewnić najlepszą i kompleksową ochronę gabinetu stomatologicznego bez zbędnych problemów, dlatego nasze akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów i są najwyższej jakości.

Procedury w gabinecie stomatologicznym

Stomatolodzy są szczególnie narażeni na kontakt z patogenami, dlatego lekarze powinni stosować indywidualne środki ochrony osobistej (np. maseczki ochronne lub rękawice nitrylowe), przeprowadzać dezynfekcję i sterylizację narzędzi oraz miejsca pracy. Należy także stosować się do procedur w gabinecie stomatologicznym, czyli przed wejściem pacjenta sprawdzić go pod kątem ryzyka zakażenia patogenami (zmierzenie temperatury, wypełnienie ankiety), przestrzegać zasad higieny sanitarnej (częste mycie i dezynfekcja skóry rąk, zmiana rękawiczek) oraz w jeśli to możliwe, zrezygnować z zabiegów, które powodują powstawanie aerozolu. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób, zadbaj o profesjonalne sprzęty do ochrony gabinetu oraz środki do dezynfekcji i sterylizacji. Sprawdź także pozostały asortyment naszego sklepu!

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel