Rękawice lateksowe i nitrylowe

Ilość znalezionych towarów: 4

Stosowanie jednorazowych rękawiczek podczas wykonywania różnorodnych usług, to obowiązek w wielu branżach. Tego typu regulacje to nie tylko odgórny zapis, ale przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu pracy wpływa na komfort pacjentów, a także jest postrzegane jako wyznacznik profesjonalnej usługi. Prowadzisz swój gabinet stomatologiczny? A może pracujesz w branży, która wymaga zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa? Sprawdź, dlaczego warto wyposażyć się w rękawice nitrylowe i lateksowe!

Rękawice nitrylowe a lateksowe - czym się różnią?

Zastanawiasz się, jaki rodzaj rękawiczek wybrać? Warto mieć na uwadze, że rękawice lateksowe charakteryzują się dużą rozciągliwością, dlatego idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. Co więcej, tworzywo nie zaburza czucia, dzięki czemu można precyzyjnie posługiwać się palcami i wykonywać swoje obowiązki. Lateks jest otrzymywany z drzewa kauczukowego i ulega biodegradacji, dzięki czemu nie stanowi dużego obciążenia dla środowiska. Rękawiczki nitrylowe natomiast wykonane są z syntetycznej gumy, która jest dużo bardziej odporna na przebicie i innego rodzaju uszkodzenia. Rękawice nitrylowe w przeciwieństwie do tych wykonanych z lateksu nie mają zapachu i świetnie sprawdzą się w branży medycznej, kosmetycznej czy podczas wykonywania porządków w domu. Guma nitrylowa nie rozkłada się, czyli nie ulega procesom biodegradacji.

Rękawiczki stomatologiczne do Twojego gabinetu

W sklepie E-Marku oferujemy wysokiej jakości rękawiczki stomatologiczne, które pełnią rolę bariery ochronnej podobnie jak maseczki stomatologiczne i medyczna odzież ochronna. Materiały, z których zostały wykonane rękawice, umożliwiają pracę komfortową i w pełni bezpieczną pracę z pacjentem. W naszej hurtowni znajdują się rękawice wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią standard usług na najwyższym poziomie!

Szybkie zamawianie
Widok
    Szybkie zamawianie
    Widok
      pixelpixelpixel