Materiały glassionomerowe w kapsułkach

Ilość znalezionych towarów: 20

Uzupełnianie ubytków w zębach to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w gabinecie dentystycznym. Jest to możliwe dzięki szeroko wykorzystywanym glasjonomerom. Produkty te różnią się właściwościami, dzięki czemu mogą być stosowane w wielu różnych sytuacjach i u wielu pacjentów. Materiały glassionomerowe w kapsułkach to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba przygotowywać ich przed aplikacją, dzięki czemu zabieg przebiega szybko i bez problemów, co docenią zwłaszcza mali pacjenci.

Zastosowanie materiałów glassionomerowych w kapsułkach

Materiały glasjonomerowe w kapsułkach są chętnie wykorzystywane do wypełniania ubytków próchnicowych w zębach mlecznych, a także jako podkład pod kompozyty dentystyczne i wypełnienia tymczasowe lub długoterminowe. Wyróżniają się tym, że:

 • łatwo się kondensują, kształtują i nakładają,
 • są szybkie w aplikacji, a przez to, że są zamknięte w butelce, nie kleją się do narzędzi,
 • nie wymagają retencyjnego kształtu, więc pozwalają oszczędzić tkankę zęba,
 • mogą być stosowane z metalowymi formówkami,
 • są widoczne na zdjęcia RTG,
 • doskonale sprawdzają się w technice kanapkowej.

Produkty te składają się z mieszaniny drobno zmielonego szkła z kwasami organicznymi, zamkniętej w wygodnej kapsułce. Wśród innych materiałów do wypełnień wyróżniają się wydzielaniem fluoru, dzięki czemu nie tylko chronią zęby, ale także wspierają walkę z próchnicą.

Materiały glassionomerowe w kapsułkach w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór glasjonomerów w kapsułkach, które różnią się twardością i wytrzymałością. Z łatwością dopasujesz preparat do potrzeb pacjenta. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, więc masz pewność, że otrzymujesz wyłącznie wysokiej jakości glasjonomery. Duży wybór kolorów z pewnością uatrakcyjnią praktykę lekarską i przyciągną klientów, zwłaszcza tych najmłodszych. Sprawdź materiały glasjonomerowe w kapsułkach, które przygotowaliśmy i uzupełnij wyposażenie swojego gabinetu.

Szybkie zamawianie
Widok
  Szybkie zamawianie
  Widok
   pixelpixelpixel