Ivoclar

Zarejestruj się!

Umów się na 35-minutowa prezentacje w Twoim gabinecie.
- otrzymasz bezpłatny zestaw do testów o wartości ok. 1000 zł
- sprawdzisz jak polimeryzować w 3 sekundy,
- będziesz mógł skorzystać z 20% rabatu.

Poznaj zintegrowane rozwiązanie produktów marki Ivoclar w praktyce - zamów prezentację z bezpłatnym zestawem próbnym dla całego workflow. Dodatkowo możesz również bezpłatnie testować lampę Bluephase PowerCure.

Pożegnaj się z frustrującymi, czasochłonnymi procedurami i przywitaj się z szybszym, lepszym i skuteczniejszym sposobem pracy. Wypróbuj produkty Ivoclar do odbudowy bezpośredniej już dziś i sam przekonaj się o różnicy. Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i przenieść swój gabinet na wyższy poziom.

 

 

Krok 1: Izolacja

OptraGate to miękki, elastyczny i niezawierający lateksu retraktor warg i policzków, zapewniający szybki i lepszy dostęp do jamy ustnej.

 


 

Krok 2: Łączenie

Adhese Universal to jednoetapowy, uniwersalny system łączący, który może być stosowany zarówno do uzupełnień bezpośrednich, jak i pośrednich oraz do wszystkich protokołów wytrawiania[1].


 

Krok 3: Odbudowa

Kompozyty Tetric zostały opracowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości i trwałości uzupełnień, co przekłada się na lepsze wyniki dla pacjentów i pozwala na skuteczną procedurę leczenia.


 

Krok 4: Modelowanie

OptraSculpt został zaprojektowany w celu stworzenia naturalnie wyglądającej anatomii i kształtu w odbudowie, zapewniając jednolity i naturalnie wyglądający efekt.


 

Krok 5: Utwardzanie

Bluephase PowerCure to lampa, która zapewnia działanie podczas krótkich czasów ekspozycji na światło, zaczynających się od 3 sekund. Dzięki inteligentnej technologii urządzenie ostrzega o niewłaściwym użyciu, co skutkuje lepszym i bardziej niezawodnym procesem utwardzania.


 

Krok 6: Polerowanie

OptraGloss to  system przeznaczony do wydajnego i skutecznego polerowania żywicy kompozytowej i ceramiki.


 

Krok 7: Profilaktyka

Fluor Protector S to lakier fluorkowy stosowany do ochrony zębów przed ubytkami i próchnicą[2-5]. Lakier ma na celu zapewnienie długotrwałej powłoki ochronnej na powierzchni zęba, pomagając zapobiegać demineralizacji szkliwa i powstawaniu ubytków[2-6].

pixelpixelpixel