• Single Bond Universal

Single Bond Universal

  • Uniwersalny system łączący
Producent: 3M ESPE
Kod produktu: 3MX-WS-SL-011
369,00 zł
/ szt.
341,67 zł netto
Opis produktu

Single Bond™Universal 3M

Odkryj uniwersalny system łączący

Uwolnij moc naprawdę uniwersalnego systemu łączącego i wejdź na nowy poziom wszechstronności. Ten System może być stosowany do wszystkich technik, włączając w to technikę całkowitego i selektywnego wytrawiania oraz samowytrawienia. Jest idealny zarówno w przypadku uzupełnień bezpośrednich, jak i pośrednich, może być stosowany na wszystkich powierzchniach bez konieczności aplikacji dodatkowego primera. Zaprojektowany tak, by bez kompromisów upraszczać procedury stomatologicznee.

Najważniejsze cechy:

  • jeden etap, jedna warstwa do szybkiej 35 sekundowej aplikacji.
  • nie wymaga przechowywania w lodówce - okres ważności w temperaturze pokojowej to aż 2 lata.
  • ulepszony, łatwy do stosowania wytrawiacz.
  • butelka z zamknięciem flip-top umożliwia otwieranie przy użyciu jednej ręki - specjalnie zaprojektowana końcówka daje pełną kontrolę aplikacji.

Jednorodna wydajność

Unikalny skład chemiczny Single Bond™ Universal umożliwia rehydratację sieci kolagenowej i uformowanie warstwy hybrydowej niezależnie od tego czy zębina jest wysuszona czy wilgotna. W rezultacie otrzymujemy zmniejszoną wrażliwość na błędy w aplikacji, jednorodną siłę łączenia i praktycznie brak nadwrażliwości pozabiegowej, zarówno w technice samowytrawiania, jak i całkowitego wytrawiania.

Jedna butelka - odpowiednia do wszystkich powierzchni.

Single Bond™ Universal łączy się ze wszystkimi powierzchniami: szkliwem, zębiną, ceramiką szklaną, tlenkiem cyrkonu, szlachetnymi i nieszlachetnymi stopami metali i materiałami kompozytowymi - bez dodatkowego primera. Po wymieszaniu z aktywatorem Single Bond DCA, Single Bond™ Universal jest kompatybilny ze wszystkimi cementami kompozytowymi i materiałami do odbudowy zrębu korony, nawet wiążącymi chemicznie!

Siła łączenia systemów
samotrawiących
Single Bond™ Universal
i materiały konkurencyjne
Siła łączenia systemów
do całkowitego wytrawiania
Single Bond™ Universal
i materiały konkurencyjne
Siła łączenia do materiałów do odbudowy pośredniej
po 10 000 termocykli

Szeroki wachlarz wskazań Single Bond Universal refill

Najwyższa skuteczność Single Bond™ Universal została potwierdzona przez naukowców o międzynarodowej sławie. Uniwersalny system łączący pozwala odbudować zęby minimalnie inwazyjnie. Nie ma znaczenia, czy tkanki zęba zostały zniszczone przez próchnicę, czy erozję - z Single Bond™ Universal możesz odtworzyć funkcję i estetykę zębów za pomocą technik odbudowy bezpośredniej i pośredniej.

Single Bond™ Universal to system łączący w jednej butelce zapewniający prawdziwą wszechstronność z najwyższą siłą wiązania i szybkością aplikacji. Oferuje wysoką siłę łączenia przy jednej, prostej technice apliakcji.

W hurtowni stomatologicznej Marku Dental znajdą państwo również wytrawiacze.

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie, gdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixel